Ridepal

Hlavní výhody baleného paliva Ridepal

 • vždy máte jistotu zakoupeného množství
 • dostanete tu nejvyšší jakost za nejvýhodnější cenu
 • můžete  zakoupit libovolné množství (již od jedné palety)
 • dostáváte kvalitní výběrový produkt
 • co je napsáno na obalu, to najdete také uvnitř
 • snadná manipulace a skladování
 • tříděné palivo pro automatické kotle
 • trvalá kvalita během transportu i skladování
 • pohodlné doručení až domů po celé ČR

Ridepal uhlí a kamenivo. Náš e-shop byl založen v roce 2012 pod záštitou společnosti Ridera Bohemia a.s. patřící do skupiny Ridera. Ridera Bohemia se zabývá prodejem volně loženého i energetického paliva pro firmy i domácnosti. Zde se zrodil nápad zjednodušit nákup menším odběratelům a domácnostem formou elektronického obchodu, s možností zvolit potřebné množství a jednoduše ho doručit až k vašemu kotli. Chtěli jsme ulehčit doplnění zásoby uhlí v případě, kdy je v domácnosti třeba dokoupit jednu či dvě tuny uhlí nebo i množství na celou topnou sezónu.

Topení uhlím: Tradiční a stále relevantní řešení

Hledáte spolehlivý a cenově dostupný způsob vytápění vašeho domova? Pak by pro vás mohlo být topení uhlím tou pravou volbou. I přes rostoucí popularitu alternativních zdrojů energie má uhlí stále řadu nesporných výhod:

1. Nízké náklady: Uhlí patří mezi nejlevnější dostupná paliva pro vytápění. Jeho cena je stabilní a dlouhodobě se nemění tak dramaticky jako ceny jiných paliv.

2. Vysoká energetická hodnota: Uhlí má vysokou výhřevnost, takže pro dosažení požadované teploty ho stačí spálit menší množství. To se pozitivně projeví na vašich výdajích za vytápění.

3. Dostupnost: Uhlí je v České republice hojně dostupné a jeho těžba i distribuce jsou dobře rozvinuty. Nemusíte se tak obávat výpadků dodávek nebo problémů se zásobováním.

4. Nezávislost: Topení uhlím vám umožňuje být energeticky nezávislí na dodavatelích energií. Nemusíte se tak spoléhat na rozvodné sítě a jejich případné výpadky.

5. Spolehlivost: Uhelné kotle jsou robustní a odolná zařízení, která vydrží sloužit po mnoho let. Jejich údržba je poměrně nenáročná a zvládne ji i laik.

Moderní technologie: Současné uhelné kotle splňují přísné emisní normy a jsou vybaveny moderními technologiemi, které zajišťují efektivní a ekologické spalování. Díky tomu je topení uhlím šetrnější k životnímu prostředí než kdy dříve.

Topení uhlím tak představuje atraktivní řešení pro všechny, kteří hledají:

 • Nízkonákladové a spolehlivé vytápění
 • Energetickou nezávislost
 • Dlouhodobou a nenáročnou údržbu

Chcete se dozvědět více o výhodách topení uhlím?

Kontaktujte nás a rádi vám poradíme s výběrem vhodného kotle a paliva.

Uhlí – tradice a jistota pro váš domov.


Prodej uhlí

Prodej uhlí realizujeme po celé ČR. Nabízíme balené černé uhlí a také pytlované hnědé uhlí. Vždy máme v nabídce i dopravu zdarma. Prodej uhlí realizujeme za ty nejlepší ceny. Současně nabízíme to nejkvalitnější pytlovaného uhlí a to včetně dopravy. Uhlí pro automatické i klasické kotle u nás ještě dodatečně třídíme, aby obsahovalo co nejméně mouru neboli prachu. Nezáleží na tom, ve které části naší republiky bydlíte.

Pytlované hnědé i černé uhlí do automatu i pro klasická kamna

Prodej uhlí probíhá po tunových paletách, které k vám dopraví auto s ještěrkou. Prodej uhlí realizujeme také po paletách, které mají 800 kg a jsou doručovány autem s čelem. Auto s ještěrkou vám uhlí doručí speciální technikou téměř až k Vašemu kotli. Vždyť to nejlepší pytlované uhlí si zaslouží i ten nejlepší způsob dopravy.

Vždy máme způsob, kdy je doprava zdarma

Autem s čelem doručujeme paletu o váze 800 kg do tří až pěti dnů. Do 10 – 15  pracovních dnů doručuje auto, které si s sebou veze vlastní vysokozdvižný vozík (ještěrku) a uloží palety na místo, kam si ukážete.

Ridepal uhlí prodej

V našem e-shopu najdete širokou nabídku uhlí. Dnes je nejoblíbenějším produktem hnědé uhlí ořech 2. Je z dolu Bílina, úpravna Ledvice. Toto uhlí je známo jako bílinské nebo ledvické uhlí. Uhlí u nás ještě dotřiďujeme a vzniká nejprodávanější uhlí

Ridepal automatik je speciální produkt pro automatické kotle

Nabízíme hnědé uhlí domácích producentů, importované černé uhlí pro automatické kotle a také hnědé a černé uhlí pro klasická kamna. To vše je i ve variantě, kdy je doprava uhlí zdarma. Pohodlně u nás nakoupíte také dřevěné brikety, pelety nebo okrasný kámen.

Specialitou je pak prodej uhlí pro kováře, kovářské uhlí a antracit

Ridepal
foto

Potřebujete poradit? +420 777 96 96 86