Doprava a manipulační poplatek

hmotnost

Hmotnost

doba-dodaní

Doba dodání

manipulační-poplatek

Manipulační poplatek

doprava

Doprava

CDP

CDP

Dodání vozidlem s ještěrkou*

nad 800 kg / 1 paleta

10 - 15 pracovních dní

ČP

1 paleta 242 Kč
2 palety 242 Kč

3 palety 0 Kč
4 a více palet 0 Kč

Čechy zdarma
Morava** 399 Kč (platí jen pro hnědé uhlí)

ČP

Česká pošta

Dodání vozidlem s čelem*

do 800 kg

do 5 pracovních dní

0 Kč

0 Kč

** Objednáváte hnědé uhlí na Moravu?

Pokud jste z Moravy (Olomoucký, Zlínský, Jihomoravský nebo Moravskoslezský kraj), doprava hnědého uhlí Vás bohužel vyjde o něco dráž. Hnědé uhlí totiž vezeme až z Mostecka a doprava na větší vzdálenosti je dražší. Čechy a Vysočina doplatek na dopravu uhlí nemají. Manipulační poplatek za 1 – 2 palety se týká všech regionů.

SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME
DŮLEŽITÁ INFORMACE O PODMÍNKÁCH PŘEPRAVY

 

*Před dům, nebo ke kotli – s ještěrkou, nebo bez?

Doprava CDP s „ještěrkou“ – dodání ke kotli

Dopravce CDP má dodací lhůtu 10 – 15 pracovních dnů od přijetí objednávky. V měsících červenec až říjen mohou být dodací lhůty delší (až 20 pracovních dní). Cena dopravy i manipulační poplatek se liší dle místa dodání a velikosti a druhu nákladu.

Doprava zboží přepravní společností CDP (jedna paleta = 1000 kg), je ideální pro větší objednávky. Při přepravě tří a více palet neplatíte žádný manipulační poplatek. Pokud objednáváte hnědé uhlí na Moravu, je zde doplatek za dopravu. Dopravce má s sebou vždy terénní manipulační vozík, tzv. „ještěrku“, pomocí kterého Vám náklad složí přesně tam, kam si řeknete. Ještěrka má šířku cca 2,2 metru a je i stejně vysoká. Pokud tedy plánujete větší objednávku a chcete komfortně složit náklad na místo určení, je doprava s CDP a s pomocí manipulačního vozíku ideální.

Nově lze u CDP platit také kartou u řidiče. Nezapoměňte si včas navýšit limit na Vaší platební kartě, pokud je to třeba.

Dopravce: CDP Ivory
U Slovanky 1388/5
182 00 Praha 8 – Libeň
dispečer: +420 602 219 969

Doprava zboží autem s ještěrkou.

Česká pošta – dodání před dům

Doprava Českou poštou, palety = 800 kg. Doprava probíhá autem s hydraulickým čelem a s ručním paletovacím vozíkem. Složení je možné pouze na rovnou, zpevněnou plochu, většinou tedy cestu, chodník, před garáž či na parkoviště. Na konkrétní místo určení si pak náklad musíte přemístit sami.

Česká pošta má dodací lhůty 3 – 5 dní od přijetí zásilky, v měsících červenec až září a v prosinci mohou být dodací lhůty delší. Za dodání a složení palet při výběru dopravce Česká pošta neúčtujeme žádné poštovné ani manipulační poplatek.

Doprava zboží autem s čelem.

 

Doručování Českou poštou v období koronaviru

Prosíme, používejte roušky a dodržujte bezpečný odstup. Doručovatel zazvoní u bytových/domovních dveří. Vyzve adresáta, ať položí osobni doklad, případně další doklad prokazující oprávnění k převzetí zásilky (dále jen doklad) na zem nebo jiné vhodné místo a ustoupí. Doručovatel si doklad převezme, ověří totožnost, zapíše údaje na Výzvu. Položí Výzvu zpět (v případě dobírky i s prázdnou obálkou pro vložení hotovosti), vyzve adresáta k podpisu a vložení hotovosti do obálky. Převezme výzvu s obálkou, zkontroluje převzatou částku, vypořádá rozdíl (vrátí zpět v obálce a vyčká na převzetí adresátem). V případě požadavku na bezhotovostní platbu, položí POS teminál na zem, zadá provedení platby v PDA, vyzve adresáta k přiložení platební karty na POS terminál a zadání PINu, pokud je požadován. Doručovatel převezme zpět POS terminál, případné tisky z terminálu vloží do obálky a položí na zem, Vyzve adresáta k převzetí účtenek z obálky. Prázdnou obálku si převezme zpět.  Do PDA zadá indikaci „podpis na papír“. Po dokončení doručení, ošetří doručovatel své ruce dezinfekčním sprejem nebo gelem.

Doručování společností CDP v období koronaviru

Jsme v tom společně, a tak prosíme naše zákazníky, dodržujte při převzetí paliva všechny bezpečností opatření!
1) dodržujte doporučenou vzdálenost min. 2 metrů
2) chraňte sebe i nás rouškou, naši řidiči se taky chrání
3) pokud možno plaťte bezhotovostně

Děkujeme, společně to zvládneme!

Platební metody

Pokud Vás zajímají platební metody, najdete je popsány ZDE.

foto

Potřebujete poradit? +420 777 969 686