Doprava a manipulační poplatek

hmotnost

Hmotnost

doba-dodaní

Doba dodání

manipulační-poplatek

Manipulační poplatek

doprava

Doprava

CDP

CDP

Dodání vozidlem s ještěrkou*

nad 800 kg / 1 paleta

10 - 15 pracovních dní

ČP

1 paleta 242 Kč
2 palety 242 Kč

3 palety 363 Kč
4 a více palet 0 Kč

Čechy zdarma
Morava** 399 Kč (platí jen pro hnědé uhlí)

ČP

Česká pošta

Dodání vozidlem s čelem*

do 800 kg

do 5 pracovních dní

0 Kč

0 Kč

** Objednáváte hnědé uhlí na Moravu?

Pokud jste z Moravy (Olomoucký, Zlínský, Jihomoravský nebo Moravskoslezský kraj), doprava hnědého uhlí Vás bohužel vyjde o něco dráž. Hnědé uhlí totiž vezeme až z Mostecka a doprava na větší vzdálenosti je dražší. Čechy a Vysočina doplatek na dopravu uhlí nemají. Manipulační poplatek za 1 – 2 palety se týká všech regionů.

*Před dům, nebo ke kotli – s ještěrkou, nebo bez?

Doprava CDP s „ještěrkou“ – dodání ke kotli

Doprava zboží přepravní společností CDP (jedna paleta = 1000 kg), je ideální pro větší objednávky. Při přepravě čtyř a více palet neplatíte žádný manipulační poplatek. Pokud objednáváte hnědé uhlí na Moravu, je zde doplatek za dopravu. Dopravce má s sebou vždy terénní manipulační vozík, tzv. „ještěrku“, pomocí kterého Vám náklad složí přesně tam, kam si řeknete. Pokud tedy plánujete větší objednávku a potřebujete komfortně složit náklad na místo určení, je doprava s CDP a s pomocí manipulačního vozíku ideální.

Dopravce CDP má dodací lhůty 10 – 15 pracovních dní od přijetí nákladu, v 7., 8., 9. a 10. měsíci mohou být dodací lhůty delší. Cena dopravy i manipulační poplatek se liší dle místa dodání a velikosti a druhu nákladu.

Dopravce: CDP Ivory
U Slovanky 1388/5
182 00 Praha 8 – Libeň
dispečer: +420 602 219 969

Doprava zboží autem s ještěrkou.

 

Česká pošta – dodání před dům

Doprava Českou poštou, palety = 800 kg. Doprava probíhá autem s hydraulickým čelem a s ručním paletovacím vozíkem. Složení je možné pouze na rovnou, zpevněnou plochu, většinou tedy cestu, chodník, před garáž či na parkoviště. Na konkrétní místo určení si pak náklad musíte přemístit sami.

Česká pošta má dodací lhůty 3 – 5 dní od přijetí zásilky, v 7., 8., 9. 10 a 12. měsíci mohou být dodací lhůty delší. Za dodání a složení palet při výběru dopravce Česká pošta neúčtujeme žádné poštovné ani manipulační poplatek.

Doprava zboží autem s čelem.