Kotel na tuhá paliva – VIADRUS

Tradice VIADRUS

Kotel na tuhá paliva Viadrus – to je dlouholetá tradice společnosti spojená se zkušenostmi ve slévárenském průmyslu, která se datuje až do roku 1888. Nezměrné zkušenosti jsou zárukou důkladného zpracování, spolehlivosti, vysoké kvality a životnosti výrobků. Díky své dlouholeté znalosti trhu a oboru tepelné techniky firma i nadále rozvíjí a inovuje své produktové portfolio a nabízí tak mnoho způsobů, jak ekologicky spalovat uhlí. Své výrobky vyváží do 40 zemí světa. Kotel na tuhá paliva je tak dnes jen součástí širokého výrobního portfólia.

Výrobní sortiment

Stěžejními prvky nabídky jsou litinové kotle na tuhá paliva a designové litinové radiátory. Litinový kotel na tuhá paliva s ručním přikládáním jsou spolehlivým zdrojem levného tepla již několik desetiletí téměř po celém světě. Je samozřejmostí, že kotle na tuhá paliva vyhovují všem aktuálním ekologickým požadavkům a jsou zařazeny do dotačních programů, včetně tzv. kotlíkových dotací. Kotle na tuhá představují tradiční řešení kotle pro domácnosti, rodinné domy a provozovny. Tyto kotle umí spalovat kusové dřevo, dřevěné pelety, koks, hnědé a černé uhlí. Kotle na tuhá paliva se vyznačují vysokou účinností a šetrností k životnímu prostředí. Jsou rozděleny na kotle s ručním přikládáním a na automatické kotle.

Tradiční kotle na tuhá paliva se uplatní především tam, kde jsou požadovány především nízké pořizovací i provozní náklady. Automatické kotle bývají použity zejména v objektech bez přívodu plynu, u kterých je požadován vysoký komfort obsluhy a nízké provozní náklady.

Kotel na tuhá paliva

Žádat o dotace můžete nejen s automatickými kotli na tuhá paliva, ale také při zakoupení převratné novinky – Hercules U32, litinového kotle na tuhá paliva s ručním přikládáním, který splňuje nejpřísnější podmínky emisní třídy 5 s parametrem Ekodesign. V rámci kotlíkových dotací je nabízen i např. pyrolytický kotel VIADRUS P7C nebo automatický kotel VIADRUS A3W.

Významnou část výroby představují OEM litinové kotlové články, tělesa a topenářské i netopenářské zakázkové odlitky ze šedé litiny a speciálních vysoce legovaných ocelí.

Firma je rovněž jedním z vedoucích výrobců litinových radiátorů v klasickém, moderním i retro provedení.

Více informací o kotlích a o aktuálním výrobním programu nebo o kotlíkových dotacích naleznete na webu společnosti Viadrus.

kotel na tuhá paliva Herkules U32

Viadrus hercules U32 je litinový zplyňovací kotel na tuhá paliva s ručním přikládáním, určený k ekologickému spalování kusového dřeva (typ Hercules U32 D), černého uhlí (typ Hercules U32) a hnědého uhlí (typ Hercules U32 B).

 

foto

Potřebujete poradit? +420 777 96 96 86