Zobrazen jediný výsledek

Řazení:

blocks
rows

Dřevěné brikety

Vaše filtry:

Zobrazit filtry
 
Dřevěné brikety

Dřevěné brikety

Prodej briket a doprava

Prodej briket – jak doručujeme? Doprava od tří palet bez manipulačního poplatku. Doprava probíhá operativně a nelze zde předem stanovit nebo požadovat přesný termín dodání. Doručení probíhá autem, které je vybaveno vlastním vysokozdvižným vozíkem. Auto zůstane stát tam, kde to podmínky dovolí, zbytek cesty – až k vám na zahradu, případně až za garáž – zboží odváží ještěrka (orientačně: kam dojede terénní auto, tam dojede i ještěrka). Pomalejší doručení, ale o to komfortnější. Probíhá pomocí terénního manipulátoru Moffett (ještěrka). Doručováno je obvykle do deseti až 15-ti pracovních dnů. V měsících červenec – srpen – září – říjen, se mohou dodací termíny prodloužit až na 15 – 20 pracovních dní.

Dřevěné brikety

Dřevěné brikety se vyrábějí ze slisovaných dřevních zbytků ve tvaru válců či kvádrů dlouhých až 30 cm. Jsou vysoce univerzálním palivem. Můžete s nimi topit ve všech typech kotlů na dřevo, uhlí nebo v krbových kamnech. Největší účinnosti dosahují v kotlích na dřevoplyn. Mají podobné vlastnosti jako pelety (zejména nízký obsah vody a popelovin).

Brikety

z odlišných zdrojů biomasy se používají pro různé způsoby vytápění:
– lehčí nebo perforované brikety usnadňují rychlé vytopení menších prostor
– těžší a plné brikety vedou ke stabilnímu a pomalému žáru, který může trvat až 6 hodin.

Prodej briket

Prodej briket i u nás? Ano, i do Vaší obce dodáváme naše kvalitní dřevěné brikety. Balené brikety mají vysokou výhřevnost, jsou úsporné a ekologické. Při jejich výrobě nejsou používána žádná pojiva ani příměsi.

Prodej dřevěných briket

Prodej dřevěných briket dnes najdeme téměř všude. Dřevěné brikety se prodávají téměř na každém kroku a tak můžete narazit na dřevěné brikety nejen v obchodních řetězcích, ale i třeba na čerpacích stanicích. Brikety OBI, brikety Baumax, brikety Hornbach, brikety Bauhaus, brikety Kaufland, dřevěné brikety Uni Hobby nebo dřevěné brikety Tesco – to vše lze u nás najít na pultech prodejen. ¨Výroba briket – v naší zemi najdeme také mnoho výrobců, jako třeba Biomac brikety, brikety Kulda, brikety Kelčany, brikety Naveta, brikety Zdemar, brikety Waldera. Na mnoha prodejních místech pak objevíme dřevěné brikety v akci.
České brikety jsou velmi oblíbené. Rozlišujeme brikety z měkkého dřeva nebo také brikety z tvrdého dřeva. Bukové brikety jsou oblíbeny pro svou dlouhou dobu hoření. Dřevěné brikety jsou ekonomickým zdrojem vytápění. Ve srovnání s plynem nebo elektřinou Vám mohou levné brikety na topení uspořit nemalé částky ročně.

Cena briket

Cena briket bývá nejvýhodnější v jarních měsících, kdy často bývají brikety v akci. Nejlevnější brikety nakoupíte také v letních měsících. Dřevěné brikety RUF, stejně jako válcové brikety, nejsou náročné na skladování ani na manipulaci a pohodlně Vám je dopravíme až domů. Nabízíme brikety s dopravou zdarma. Brikety do krbu nebo brikety do krbových kamen lze je použít také do klasických kamen. Dřevěné brikety hard, noční brikety mají pak delší dobu hoření. Eko brikety se vyrábí právě z biomasy (především z pilin a hoblin). Lisované brikety RUF, brikety vyráběné z pilin někdy také nazýváme pilinové brikety.

Dřevěné brikety v akci

Brikety dřevěné jsou ekonomickým zdrojem tepla. Brikety z tvrdého dřeva mohou ušetřit až desítky tisíc korun za rok. Brikety jsou určené prakticky pro všechny kotle, kamna i krby a srovnále-li ceny plynu nebo elektřiny vychází dřevěné brikety levně. Kvalitní bukové brikety nahradí několik metrů palivového dřeva. Noční brikety hoří déle a cena briket je v tomto případě adekvátní délce hoření. Prodej dřevěných briket včetně rozvozu zdarma zajištujeme na celém území naší republiky. Doručujeme komfortně s ještěrkou.

Nevíte, jaké potřebujete palivo? Vyzkoušejte našeho průvodce.

Přejít do průvodce