Osobní odběr – nakupte levnější uhlí

Chcete lepší cenu? Nejen na uhlí, ale také na pelety a okrasné kamenivo?

Levnější uhlí, dřevěné pelety, okrasné kamenivo

si můžete osobně vyzvednou na našich pobočkách a získat tak slevu až 1000 Kč.

Hnědé uhlí nejlevněji nakoupíte na skladě Malé Březno u Mostu, odkud si můžete zařídit také vlastní dopravu. I v Ostravě vám nabídneme za výhodnější ceny při osobním odběru: hnědé i černé uhlí a dřevěné pelety a okrasné kamenivo. Dokážete se domluvit se sousedy a složit u vás kamion nebo jeho část? I zde Vám nabídneme velmi zajímavou cenu.

Zavolejte nám na 777 96 96 86 a domluvíme se, jak na to.

 

US Švermova – Ostrava

US Malé Březno – Most

US Švermova – Ostrava – nabízí stejný sortiment v kategorii hnědé uhlí, jako sklad Malé Březno u Mostu.  Lze tu tedy najít celý sortiment pytlovaného uhlí. Ten je v Ostravě navíc je rozšířen o balené černé uhlí, koks, kovářské uhlí a také antracit. Černé uhlí se balí právě tady. Je tedy vždy expedováno ze skladu Ostrava, pytlované hnědé uhlí pak do Ostravy přijíždí ze skladu u Mostu. Volně ložené hnědé uhlí do Ostravy dorazí nejčastěji také vlaky. Součástí nabídky skladu v Ostravě je také okrasné kamenivo, stavební materiály, písky, štěrky, strusky. Zavolejte nám na 777 96 96 86 a domluvíme se. I zde najdete také dřevěné pelety.

S otevírací dobou se můžete blíže seznámit zde.

US Malé Březno – Most – právě zde si můžete pořídit levnější uhlí. Naši provozovnu najde hned za hranicí severočeského města Most. Dříve bylo toto středisko známo jako Domes Bylany. Dnes se zde vyrábí naše pytlované hnědé uhlí. Dále tu najdete také uhlí volně ložené, hnědouhelné brikety, stavební materiály, písky, kamenivo, zeminy a v neposlední řadě také dřevěné pelety. Vykupujeme zde také stavební odpad. Areál je vybaven železniční vlečkou. Hnědé uhlí bílina ořech 2 k nám přijíždí přímo vlaky.  Nabízíme na jednom místě kompletní sortimen producenta Severočeské doly (SD). Pochopitelně zde nechybí ani uhlí našeho dalšího producenta a to společnosti Se.ven Energy AG (dříve Severní Energetická), často nazývané jako uhlí SE nebo mostecké uhlí ve všech dostupných frakcích. Levnější uhlí si zde tedy můžete zakoupit jak balené, tak volně ložené. Zavolejte nám na 777 96 96 86 a domluvíme se.

S našim areálem, otevírací dobou a dalšími podrobnostmi se můžete blíže seznámit zde.

kamenivo

Kamenivo

Na obou místech pak máme pro Vás také širokou nabídku základního kameniva, štěrků, písků. Potřebujete drobný kačírek nebo opravdu velké kameny? Navštivte náš sklad a kamenivo si můžete rovnou odvézt. Pokud potřebujete větší množství zajístíme Vám dopravu a dovezeme vše až k Vám domů. Okrasné kamenivo pak najdete v Ostravě.

Pro informace o nabídce stavebního kameniva v Ostravě, volejte 739 249 620, informace o nabídce a možnostech skladu v Malém Březně u Mostu získáte na čísle 773 224 434.

foto

Potřebujete poradit? +420 777 96 96 86