Zlatá karta

Slevová karta Ridepal

Pravidla věrnostního programu Zlatá karta Ridepal

 

Program byl k 16.9.2019 ukončen.

 

Společnost Ridera Bohemia a.s., 28. října 2092/216, Ostrava- Mariánské Hory, PSČ 709 00, IČ: 26847833, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl B, vložka 2848 (dále také „pořadatel“), pořádá v období od 1. 11. 2013 slevový program pod názvem: Zlatá Karta Ridepal (dále jen „slevový program“).

Slevový program se řídí těmito oficiálními pravidly:

Věrnostní program probíhá prostřednictvím webových stránek https://ridepal.eu/ (dále jen www.ridepal.eu) na území České republiky od 1. 11. 2013, 00:00:00 hodin až do odvolání/ukončení (dále jen„doba konání slevového programu“). V případě, že se organizátor rozhodne ukončit slevový program, uveřejní tuto informaci minimálně 3 měsíce předem na svých  stránkách.

Účastníkem slevového programu se může stát každá fyzická osoba s doručovací adresou na území České republiky, která se zaregistrovala do e-shopu https://ridepal.eu a která zakoupila zboží v našem internetovém obchodě a získala tak zlatou kartu opravňující k využití slevy na příští nákupy, případně osoba, která obdržela tuto kartu od nás či našeho partnera.

Slevová karta je přenosná, což znamená, že zákazník ji může půjčit komukoliv a po udání kódu ze slevové karty v našem e-shopu: www.ridepal.eu budou slevy na nákup uznány každému, kdo se prokáže platným kódem ze slevové karty. Podmínkou je pouze registrace, bez které nelze slevový kód použít.

Sleva se poskytuje pouze při nákupu v e-shopu: www.ridepal.eu a poskytuje se ve výši až 5% z ceny zboží na veškeré, zlevněné i nezlevněné produkty, případně může být poskytnuta jen na některé produkty. Pro uplatnění slevy je nutno zadat číslo ze slevové karty do objednávky. Zadáním slevového kódu vyjadřujete svůj souhlas s pravidly. Slevy se nesčítají, na jeden nákup lze použít pouze jednu slevu.

Zlatá karta 2019

Poskytnutí slevy není právně vymahatelné. Držitel karty může kartu využívat při všech nákupech, opakovaně na stránkách: www.ridepal.eu a to na dobu neurčitou.

V případě technických problémů nás kontaktujte na telefonu, který je uveden na odvrácené straně Vaší karty.

 

 

foto

Potřebujete poradit? +420 777 96 96 86