Letní slevy uhlí – nákup uhlí nebo dovolená?

letní slevy uhlí

Letní slevy uhlí aneb jak ušetřit

Ti, kdo nakupují uhlí pravidelně dobře ví, že pravidelně v období okolo červena až srpena probíhají letní slevy uhlí. A to je ideální doba na výhodný nákup uhlí.

Na mnoha uhelných skladech právě probíhají letní slevy uhlí a ceny tak padají dolů. Uhlí je nyní na skladech v ideálním stavu, optimálně suché a připraveno k uskladnění na novou topnou sezonu. Ať už kupujete bílinské uhlí nebo jiné.

Letní slevy uhlí – léto je nejen čas dovolených, ale také ideální dobou pro pořízení paliva na sezonu.

Někteří také nainstalovali nový kotel a kupují si letos uhlí poprvé. Právě pro ty je důležitou informací to, že právě v letních měsících je nejvýhodnější doba pro nákup uhlí. Aktuálně vždy v létě totiž probíhají letní slevy uhlí.

Léto s sebou přináší také čas dovolených

Pro někoho tedy může nastat otázka, zda vyrazit na dovolenou nebo si pořídit zásoby uhlí na celou nadcházející topnou sezónu. Tuto otázku pak neřeší ti, kteří na topení mysleli už během celého roku a mají potřebné prostředky připraveny. Takoví ale nejsme všichni.

Pokud nakupujeme volně ložené uhlí z nejbližšího skladu, je patrně nejlepším způsobem objednání celého auta. A tedy kompletní zásoby na zimu. Pak se může stát, že na dovolenou už letos nezůstanou volné prostředky.

Letní slevy uhlí

jsou již každoroční tradicí a patří k folklóru prodeje uhlí na uhelných skladech. Existuje však jiné řešení, jak řešit zásobování palivem po celou topnou sezónu.

Tímto řešením je objednat si palivo balené a využít tak tuto moderní a komfortní službu. U pytlovaného uhlí pak není problém ani dodávka jedné palety. Uhlí si tak nakoupíte podle aktuální potřeby a podle klimatických podmínek. A nakonec, také podle své peněženky. Jednu paletu lze objednat třeba každý měsíc.

Pytlované uhlí také řeší problém skladovacích prostor, které pak nepotřebujete až tak veliké. Místnosti, které dříve sloužily jako pouhé skladovací prostory tak můžete proměnit v plochy, které vám budou sloužit daleko rozumnějším způsobem.

S pytlovaným uhlím pak máte letní slevy uhlí po celý rok. V našem eshopu můžete navíc nakupovat postupně, podle množství, které aktuálně spotřebujete. Proto už nebude stát před otázkou, zda letní slevy uhlí nebo dovolenou.

foto

Potřebujete poradit? +420 777 96 96 86