Nabídka spolupráce pro firmy

Spolupráce, příležitost i pro vaši firmu?

Velký návrat uhlí

V dnešní době, kdy se poměrně rychle, vzhledem ke světovým cenám elektřiny nebo plynu, rozšiřují automatické kotle na tuhá paliva a v době, kdy ani ceny pelet už nejsou, jako bývaly dříve, se mnoho zákazníků vrací k tradičním palivům, jakými jsou dřevo nebo uhlí.

Cesta uhlí

Na trhu najdeme poměrně širokou nabídku kotlů a potřebné techniky, o kvalitní paliva je pak celkem nouze. K dostání jsou balené produkty nejrůznějších “garážových firem” a jejich kvalita je mnohdy velmi rozdílná.

Směsi a směsky

Na prodej jsou nejrůznější – blíže neidentifikovatelné druhy, sorty nebo směsi, které na cestě k zákazníkům procházejí přes mnoho skladů a je jen na péči majitelů či pracovníků, jak je o palivo postaráno a zda je balena také voda a prach. Jen málokde najdeme dostatečné skladovací prostory a ani doprava v otevřených vozech či vagonech uhlí na kvalitě nepřidá.

Moderní kotle – moderní balená paliva

Moderní automatický kotel je poměrně nákladnou záležitostí. Aby ale splnil očekávání především o úspoře a ekologickém provozu, potřebuje neméně kvalitní paliva.

Stejně jako do svého moderního automobilu načerpáte jen moderní paliva a ne rostlinný nebo fritovací olej, tak i váš kotel si zaslouží to nejlepší. Jedině tak budete s jeho výkonem a provozem spokojeni.

Za své peníze si zasloužíme lepší služby

Taková slova jsme slyšeli od našich zákazníků a odběratelů a to nás inspirovalo. Vytvořili jsme prémiovou řadu balených paliv Ridepal, která je určena jednak pro majitele nových automatických kotlů, jednak pro majitele kotlů tradičních. Pro všechny, kteří chtějí ta nejlepší a nejekonomičtější paliva.

Ridepal

Znamená především velkou péči, kterou palivům věnujeme. Vzhledem k tomu, že jsme přímo u producentů paliv, máme možnost vybrat pro zákazníky to nejlepší. Nízký obsah síry, ale i další kritéria pečlivě vyhodnocujeme a dbáme tak o trvalou a stabilní kvalitu značky Ridepal.

Vzhledem k tomu, že stojíme na samém začátku “cesty uhlí” k vám, získáte jistotu, že o něj bylo díky balení po celou dobu dobře postaráno a že zákazník dostane opravdu to nejlepší za adekvátní cenu.

Nová příležitost

Ridepal znamená ale i novou obchodní příležitost a revoluci v distribuci paliv. Nemusíte hledat uhelné sklady a dohadovat se o tom, že letošních deset metráků je menších, než těch deset loňských, nemusíte vlastnit rozsáhlé pozemky, mechanismy a nakladače. Dodané palivo si vy i zákazník kdykoli převážíte a díky velmi snadné manipulaci s palivem na paletách si pohodlně najde místo ve vašem skladu a bude tak zákazníkům ještě blíže.

pytlované uhlí

foto

Potřebujete poradit? +420 777 96 96 86