Kvalita uhlí

Kvalita uhlí & služeb

Kvalita uhlí je bezpochyby vždy rozhodující. Neméně důležitá je však kvalita ostatních služeb, včetně dopravy. Snažíme se, aby se k našim zákazníkům dostal pouze ten nejlepší produkt. Kvalitní, poctivé uhlí a v přijatelné cenové relaci.

Hnědé uhlí

Hnědé uhlí, lidově zvané “bílina” nebo také “ledvické uhlí” nabízíme z produkce Severočeských dolů. Druhým baleným typem z domácí produkce je hnědé uhlí společnosti SEVEN, tedy Severní energetická, lidově známé jako “mostecké uhlí”.

Černé uhlí

Černé uhlí se u nás v těchto dnech ještě těží, ale své uplatnění nalézá v průmyslu. Tříděné druhy jsou dnes dováženy ze zahraničí a to především z Polska. Nabídka černého uhlí je zde velmi široká a záleží jen na tom, jak kvalitní (drahé) uhlí zákazník požaduje.

Kvalita uhlí

Pro majitele moderních automatických kotlů s podavači pak kvalita uhlí znamená především to, že je tříděné. Proto musíme každé uhlí na balení u nás ještě dotřídit. Díky pečlivému třídění odpadají starosti s nadsítným (větší kusy, které dokáží zablokovat podavač) a velmi pozitivně bylo hodnoceno i to, že je zde velmi malé množství podsítného (menší kousky a prach).

Kvalita služeb

Žádná lidská činnost, dokonce ani lety do kosmu, se nikdy neobejde bez chyb. I my můžeme chybu udělat. Ale když se stane, vždy se k ní postavíme čelem. Naše zkušenosti a postřehy nejlépe odráží několik myšlenek a názorů, které jsme získali od našich zákazníků.

Majitel automatického kotle: “je to zcela nový level”

“S baleným palivem od Ridery se topení nakonec dostalo na slibovaný nový level. Konečně jsme našli poctivě vytříděné palivo, které neblokuje podavač, a my máme po starostech. Už se nestává, že bychom se vrátili domů a našli vyhaslý kotel, tak jako tomu bylo dříve. Oceňuji také to, že teď už nemusím doma skladovat čtyři palety, které nám zabíraly prostor, ale existuje možnost objednávat si uhlí postupně, tak, jak je spotřebováváme. Pro mě cena odpovídá kvalitě výrobku. U baleného paliva z Ridery už zůstanu”, konstatoval majitel automatického kotle z Jistebníku.

Uhelné sklady: “kvalitní produkt získává oblibu”

“Podle našich informací panuje u zákazníků všeobecná spokojenost s kvalitou dodávek baleného uhlí Ridepal. Důvodem je nejen kvalita, ale i příznivá cena, za jakou je tak kvalitní balené uhlí na našem trhu prodáváno”, potvrdila nám vedoucí uhelného skladu v Ostravě. I zprávy z ostatních míst to potvrzují. Po kvalitě je nejdůležitějším faktorem také příznivá cena uhlí.

Domácnost: “oslovila nás cena uhlí”

“Nás oslovila především cena. Koupím čtyři tuny a ty také dostanu. Nicméně po krátké zkušenosti můžu konstatovat, že s baleným uhlím počítám na celou topnou sezonu. Je kvalitnější než jiná paliva, nezůstává mi v kotli příliš nespálených zbytků a výhřevnost se mi zdá také dobrá. Co ale oceňujeme především, je celý proces manipulace s uhlím. Konec prachu a špíny v domácnosti. Sáčky skladujeme uzavřené a otevíráme je až přímo u kamen, podle potřeby. A hlavně, úspora je v tom, že máme mnohem menší spotřebu. Místo pěti tun volně loženého uhlí jsme spotřebovali pouze čtyři tuny baleného uhlí”, konstatoval majitel rodinného domku z Karviné.

Firma: “cena uhlí a výhřevnost”

“Produkce baleného uhlí Ridepal představuje pro nás ideální poměr ceny a výkonu, tedy výhřevnosti s minimem nevyužitého či nespáleného paliva. Bonusem je čistota při manipulaci a mnohem menší prostory potřebné pro skladování a proto počítám, že i další dodávku budeme realizovat od stejného dodavatele”, uvedl ředitel firmy z Frýdku-Místku.

prodej baleného uhlí a pevných paliv Ridepal

Prodej baleného uhlí a pevných paliv Ridepal.

 

foto

Potřebujete poradit? +420 777 96 96 86