Dárkové akce

Roční předplatné jako dárek

Připravili jsme pro Vás dárek k nákupu. Nakupte 3 palety vybraného produktu – označeno ikonou dárku – a získejte zdarma roční předplatné časopisu podle vlasního výběru do Vaší schránky. Vybírat může z titulů Dům a zahrada, Receptář a Křížovkář TV magazín.

Po vložení 3 palet vybraného produktu se Vám v košíku objeví nabídka a vy si vyberete titul, o který máte zájem. My objednávku zpracujeme a Vám začne vybraný časopis chodit přímo do poštovní schránky.

Přejeme Vám příjemné čtenářské zážitky.


Nejčtenější magazín věnovaný stavbě rodinného domu a úpravě jeho okolí.

Časopis usiluje o komplexní a nadčasový přístup k problematice a všímá si všech fází, s nimiž se stavebník a majitel domu v průběhu stavby může setkat. Titul slouží jako zdroj cenných informací a praktických rad pro všechny, kdo uvažují o bydlení v rodinném domě nebo v něm již bydlí. Časopis sleduje dění ve světovém designu a navazuje kontakty s předními světovými architekty a designéry. Jako první na trhu představuje exkluzivní realizace rodinných domů a zahrad.

 

 

 

 


Nejprodávanější měsíčník na českém trhu se silnou předplatitelskou základnou.

Již od svého vzniku je založen na úzkém propojení se svými čtenáři, jejichž dotazy a nápady jsou nevyčerpatelnou inspirací. Receptář přináší velké množství rad a tipů pro zahrádkáře a kutily, ale také pro milovníky dobrého jídla a pití. Přispěvateli časopisu Receptář jsou významní zahradničtí a zahrádkářští odborníci. Časopis klade důraz především na ověřené a praktické rady či informace, poskytuje čtenářům dostupné návody a tipy. Titul se pyšní širokou a věrnou základnou předplatitelů.

 

 

 

 

 


Měsíčník, který spojuje luštění s televizní tematikou a soutěžemi o hodnotné ceny.

Křížovkář je měsíčník pro televizní fandy a luštitele křížovek, který vychází od roku 1995. Křížovkář přináší na 40 stranách rozhovory se známými herci a osobnostmi ze světa filmu, křížovky, osmisměrky, kriskrosy, doplňovačky, nejrůznější hádanky a soutěže o zajímavé a hodnotné ceny.

 

 

foto

Potřebujete poradit? +420 777 96 96 86