Výhody pytlovaného uhlí

Je čas na změnu

Kupte pytlované uhlí za cenu sypaného

Garance množství
Každý pytel má přesnou váhu

Zaplatíte jen za to, co opravdu dostanete
Přesně víte, jaké uhlí máte doma
České uhlí přímo od producentů

Pohodlná manipulace
Čistý dům i skladovací prostory

Nakupujte a plaťte tolik, kolik zrovna potřebujete
Pohodlná a komfortní manipulace s paletou
Žádné hromady uhlí na chodníku a prach v domě

Doprava zdarma
Do týdne až k vám domů

Unikátní manipulační technika (ještěrka)
Bezproblémové složení u Vás doma
Složení i v hůře dostupném terénu

Výhodná cena

Nenechte si ujít

Doprava je zdarma. Autem s čelem doručujeme paletu o váze 800 kg. Těžší palety doručuje auto, které si s sebou veze vlastní vysokozdvižný vozík (ještěrku) a uloží palety na místo, kam si ukážete. Ještěrka nedoručuje palety 800 kg. Přesné termíny doručení najdete u jednotlivých produktů. Podrobnosti o dopravě najdete zde. Prodej uhlí probíhá po jednotlivých paletách.

Každý produkt, sáček nebo paleta, je označen a podrobně popsán. Tak máte jistotu, že co je na obalu uvedeno, platí. Zárukou je nejen společnost Ridera, která na trhu s palivy  působí již více než třicet let a je přímým partnerem producentů, jakými jsou Severočeské doly, a.s. nebo společnost Seven.

S baleným uhlí je opravdu snadná manipulace a stejně pohodlné je i jeho skladování. U kotle se nepráší a v celém domě je čisto. Uhlí si udržuje stálou kvalitu jak během přepravy, tak i při dlouhodobém a bezpečném skladování. Doručujeme v rámci celé ČR a doručení autem s ještěrkou (s terénním vysokozdvižným vozíkem) je opravdu neskutečně komfortní. Bílinské uhlí Ridepal automatik pro automatické kotle u nás ještě třídíme tak, aby Váše topení bylo co nejpohodlnější.

Nejlevnější nemusí vždy znamenat nejvýhodnější. Zde za své peníze dostanete opravdu to nejlepší možné. Uhllí třídíme, balíme a doručujeme až před Váš dům nebo přímo ke kotli. Objednáváte podle potřeby, klidně po jedné paletě.  Navíc jistota, že dostane opravdu množství, které jste si objednali, znamená podle našich zákazníků také podstatnou úsporu.