Showing all 41 results

Řazení:

blocks
rows

Stavebniny

Vaše filtry:

Zobrazit filtry
 
Stavebniny

Stavebniny

Stavebniny – u nás najdete stavební materiál, stavební produkty a stavební prvky renomovaných světových značek jakými jsou Heluz, Wienerberger, Porotherm, Prefabed nebo Ytong. To jsou jistě pojmy, které zná i ten, kdo nikdy nestavěl. V naší nabídce stavebnin najdete cihly, tvárnice i příčkovky. Vše Vám přivezeme až před Váš dům.  Dáte tedy přednost pálené cihle? Nebo to u Vás vyhraje tvárnice?
V nabídce jsou také Izolace. Izolace je tepelná i zvuková, akustická. Izolace, jako třeba minerální vata, je objemově stálá, nepodléhá působení plísní, hmyzu a je snadno tvarovatelná. Používá se na zateplení, je paropropustná a vodoodpudivá. Za zmínku stojí i to, že minerální vata je ohnivzdorná, nehořlavá a je tak neocenitelná pro svou požární odolnost, čímž přispívá k bezpečí vašeho Vašeho domova.
Zdivo může být jednak pálené, ale oblíbeným materiálem je také porobeton. Zdivo nebo zdící materiály jsou obvodové, nosné, vnější, vnitřní, základní. Ke zdivu patří také pojmy jako cihla, tvárnice, příčkovka, omítané, bloky, jednovrstvé zdivo, akustické zdivo. To vše najdete, když navštívíte naši sekci stavebniny.