O Ridepal

30. 8. 2018

spravce

Ridepal

Ridepal uhlí a kamenivo. Náš e-shop byl založen v roce 2012 pod záštitou společnosti Ridera Bohemia a.s. patřící do skupiny Ridera. Ridera Bohemia se zabývá prodejem volně loženého i energetického paliva pro firmy i domácnosti. Zde se zrodil nápad zjednodušit nákup menším odběratelům a domácnostem formou elektronického obchodu, s možností zvolit potřebné množství a jednoduše ho doručit až k vašemu kotli. V případě potřeby jsme chtěli ulehčit doplnění zásoby uhlí v případě, že v domácnosti je třeba dokoupit tunu či dvě uhlí nebo zásobu na celou topnou sezónu.

Prodej uhlí

Prodej uhlí po celé ČR

Nabízíme balené černé uhlí a také pytlované hnědé uhlí. Vždy máme v nabídce i dopravu zdarma. Prodej uhlí realizujeme za ty nejlepší ceny. Současně nabízíme to nejkvalitnější pytlovaného uhlí a to včetně dopravy. Uhlí pro automatické i klasické kotle u nás ještě dodatečně třídíme, aby obsahovalo co nejméně mouru neboli prachu. Nezáleží na tom, ve které části naší republiky bydlíte.

Pytlované hnědé i černé uhlí do automatu i pro klasická kamna

Prodej uhlí probíhá po tunových paletách, které k vám dopraví auto s ještěrkou. Prodej uhlí realizujeme také po paletách, které mají 800 kg a jsou doručovány autem s čelem. Auto s ještěrkou vám uhlí doručí speciální technikou téměř až k Vašemu kotli. Vždyť to nejlepší pytlované uhlí si zaslouží i ten nejlepší způsob dopravy.

Vždy máme způsob, kdy je doprava zdarma

Autem s čelem doručujeme paletu o váze 800 kg do tří až pěti dnů. Do 10 pracovních dnů doručuje auto, které si s sebou veze vlastní vysokozdvižný vozík (ještěrku) a uloží palety na místo, kam si ukážete.

Prodej uhlí Ridepal

V našem e-shopu najdete širokou nabídku uhlí

Dnes je nejoblíbenějším produktem hnědé uhlí ořech 2. Je z dolu Bílina, úpravna Ledvice. Toto uhlí je známo jako bílinské nebo ledvické uhlí. Uhlí u nás ještě dotřiďujeme a vzniká nejprodávanější uhlí

Ridepal automatik je speciální produkt pro automatické kotle

Na uhlí ze Severočeských dolů a tedy i na Ridepal automatik bylo možno v letech 2016 a 2017 získat dotace na uhlí ve výši až 6 000 korun

Na portálu topmeuhlim.cz se pak můžete zaregistrovat a získat další výhody. Jako slevy na nákup na našem eshopu, prodlouženou záruku na kotle Benekov. Nebo mnoho dalších výhod.

Nabízíme také mostecké uhlí, černé uhlí pro automatické kotle a také hnědé a černé uhlí pro klasická kamna. To vše je i ve variantě, kdy je doprava uhlí zdarma. Pohodlně u nás nakoupíte také dřevěné brikety a pelety.

Prodej uhlí pro kováře, kovářské uhlí a antracit

Prodej uhlí Ridepal realizujeme v našem e-shopu…

hlavní výhody baleného paliva Ridepal

  • vždy máte jistotu zakoupeného množství
  • dostanete tu nejvyšší jakost za nejvýhodnější cenu
  • můžete  zakoupit libovolné množství (již od jedné palety)
  • dostáváte kvalitní výběrový produkt
  • co je napsáno na obalu, to najdete také uvnitř
  • snadná manipulace, čistá práce i skladování
  • tříděné palivo pro automatické kotle
  • trvalá kvalita během transportu i skladování
  • pohodlné doručení až domů po celé ČR