Doprava

30. 8. 2018

spravce

DOPRAVA UHLÍ

Doprava autem s hydraulickým čelem (dopravce Česká pošta)

tato varianta dopravy je pro Vás zdarma. Česká pošta doručuje paletu s maximální váhou 850 kg (zboží, obalový materiál, paleta). Zboží je dopravováno na jednorázových paletách. Ty si můžete ponechat nebo odevzdat v kterémkoli výkupu palet.

Dodací lhůta

u tohoto dopravce je termín dodání 3 – 5 dní od převzetí zásilky (v měsících červenec – srpen – září – říjen, se mohou dodací termíny o několik dní prodloužit).

Dopravce má s sebou vždy paletovací vozík,  aby bylo možno paletu z čela sundat. Složení musí probíhat na rovné a zpevněné ploše.

Doprava pouze autem s čelem

Doprava autem s ještěrkou (dopravce CDP)

Auto s ještěrkou veze palety, které mají 1 000 kg, tedy jednu tunu. Doprava ještěrkou trvá o něco déle, zato je však doručení ještěrkou poměrně velmi komfortní. Ještěrka doručuje obvykle do deseti pracovních dnů.doprava pomocí terénního manipulátoru - vysokozdvižný vozík

Dodací lhůta

V měsících červenec – srpen – září – říjen, se mohou dodací termíny prodloužit až na 15 – 20 pracovních dní.

Za dopravu na větší vzdálenosti (pro hnědé uhlí z Mostecka na Moravu, pro černé uhlí z Ostravska do Čech) je doplatek za komfortní doručení ještěrkou. Ten pak nenajdete pro České kraje a Vysočinu (při dopravě hnědého uhlí), kraj Olomoucký a ostatní moravské kraje už doplatek na dopravu hnědého uhlí najdou.

Ještěrka je tedy ideálním dopravním prostředkem hnědého uhlí pro Čechy a část Moravy. Pro černé uhlí platí vše právě naopak. Ještěrka je ideálním dopravním prostředkem pro dopravu černého uhlí na Moravě, kdy je doprava bez doplatku, zákazníci z Českých zemí zde mohou najít doplatek.

Pro komfortnější uložení na požadované místo je možno požádat (volba při dokončení objednávky) o paletovací vozík.

Dopravce upřednostňuje převoz 3 a více palet, při menší objednávce je zboží také doručeno, ale už se připočítává menší manipulační poplatek. Proto doporučujeme výběr této dopravy při nákupu 3 a více palet. Při menší objednávce je lepší palety objednat s přepravou České pošty, palety 800 kg.

Chcete vědět víc? http://ridepal.eu/vase-dotazy/doprava-uhli/

Zboží je dopravováno na jednorazových paletách. Ty si můžete ponechat nebo odevzdat v kterémkoli výkupu palet.

Je to příliš složité? Ano, i my si to myslíme, proto nám klidně kdykoli zavolejte a vyřešíme to telefonicky nebo nám napište na emailovou adresu ridepal@ridera.eu 

doprava uhlí

Příklad

Dodací lhůta je u paliv obvykle do 10-ti pracovních dní od objednání
(nebo od zaplacení v případě převodu na účet).

V měsících červenec – srpen – září – říjen, se mohou dodací termíny prodloužit až na 15 – 20 pracovních dní.
Z praxe lze konstatovat, že 80% zboží zavážíme většinou do pěti pracovních dnů,20% pak sedmi pracovních dnů a 5% do deseti dnů.
Zbývajících 5% pak doručujeme v čase kratším než tři dny.
Objednávku Vám potvrdíme mailem nebo telefonicky (+420 777 969 686), konkrétní termín dodání s Vámi telefonicky sjedná přímo dopravce.
Nezapomeňte tedy uvést při objednávce správný kontaktní telefon a aktuální email.

Snažíme se o to, aby Vaše topení s Ridepalem bylo maximálně komfortní.