Výherce každý měsíc

Posted on Posted in Balená paliva Ridepal, Balené černé uhlí, Balené hnědé uhlí, Balené uhlí, Benekov, Dakon, Kotle na tuhá paliva, Prodej uhlí, Pytlované uhlí, Ridera, Viadrus

 

Výherce soutěže na www.topmeuhlim.cz

Výherce soutěže za měsíc – PROSINEC

Také v prosinci jsme našli výherkyni, ktera se raduje z příspěvku na topení ve výši 15 tisíc korun. Na portálu topmeuhlim.cz jsme uveřejnili prostou otázku, která byla velmi jednoduchá. „Jak se nazývá ručně plněný litinový kotel Viadrus na pevná paliva, který splňuje limity páté emisní třídy?“ Pochopitelně správnou odpovědí byl Viadrus Herkules U32. Spávnou odpověď nám zaslal téměř každý, kousek štěstí ale mohl mít pochopitelně jenom jeden z vás, který správně odpověděl jako 99. v pořadí. Tentokrát to byla paní

Marie Filipová

(na obrázku vlevo) z Bohumína. Gratulujeme. Cenu předala oblastní manažerka společnosti Ridera Bohemia a.s., paní Bc. Marcela Kuglerová.

výherce_prosinec_2016


Výherce soutěže za měsíc – LISTOPAD

I v listopadu jsme našli šťastného výherce, který se raduje z příspěvku na topení ve výši 15 tisíc korun. Na portálu topmeuhlim.cz jsme uveřejnili prostou otázku, které černé uhlí má nejvyšší obsah uhlíku a správná odpověď antracit nedělala problémy téměř nikomu z vás. Štěstí ale mohl mít pochopitelně jenom jeden z vás, který správně odpověděl jako 99. v pořadí. Tentokrát to byla (jak jinak) opět žena, paní

Mgr. Ilona Horáková

(na obrázku uprostřed). Uhlí se nakupovalo správně u Čerta. Tedy u firmy Uhlí, písky od Čerta pana Radka Pohana ve Voticích. Radost byla stejná, ba možná ještě větší, prostě opravdu čertovská. Stejně jako u předešlých výherců. Některé z nich připomínáme na obrázku níže a věříme, že v těchto mrazivých dnech, zahřeje nejen to uhlí od Čerta.

uhlí výherce


Výherce soutěže za měsíc – ŘÍJEN

i v říjnu jsme opět rozdávali 15 000 korun v soutěži, která probíhá na portálu www.topmeuhlim.cz
Tentokrát se radoval zákazník eshopu http://ridepal.eu/shop/, který zde pravidelně nakupuje. A byla to opět žena, jak už je v naší soutěži téměř tradicí. Výherní poukaz putoval tentokrát do Tachova, kde si ho převzala paní

Dana Lesak-Mueller

vyherce_rijen

„Z výhry jsem měla opravdovou radost a moc mě to potěšilo. Na eshopu ridepal.eu nakupujeme pravidelně. Přesvědčila nás kvalita dodávaného produktu a také skvělá doprava. Nakupujeme vždy podle potřeby a jsme spokojeni no a teď i dokonale překvapeni“, řekla nám paní Dana, když si přebírala poukaz na nákup uhlí v hodnotě 15  tisíc korun, který do soutěže věnovala společnost Ridera Bohemia.

Vědomostní soutěž pokračuje dále každý měsíc, kupte u našich partnerů nebo v našem eshopu ridepal.eu minimálně 30q uhlí a zapojte se také. Otázka pro listopad již byla zveřejněna! Každý měsíc mohou znovu soutěžit všichni členové věrnostního programu a znásobit tak svou šanci na výhru. Formulář k odpovědi naleznete zde:

http://www.topmeuhlim.cz/soutez/#soutezni-formular


Výherce soutěže za měsíc – ZÁŘÍ

v září se radovali v provozovně firmy Alvepal, v uhelných skladech U Sloupů ve Vimperku. Přesněji řečeno, radoval se výherce naší soutěže na Topmeuhlim.cz, který si v úterý 25.10.2016 s převzal – z rukou majitelky firmy paní Václavy Šimonové a zástupce společnosti Ridera Bohemia a.s. pana Ing. Martin Lorenze – poukaz k odběru uhlí za 15 000 korun.
A kdo je ten šťastný?

Jaroslava Staňková ze Čkyně

uhlí soutež

„Mám opravdu radost, ale vím, asi vám to asi říká každý. Jenže pro nás s manželem, když jsme v důchodu, je už opravdu docela těžké, postarat se o topení na celou sezónu a tohle nám pokryje velkou část nákladů. Děkujeme. Nikdy jsme nevyhráli, takže jsem si nejprve myslela, že je to nějaká legrace,“ řekla nám ještě stále nevěřící paní Jaroslava. „Však víte, jak to v životě chodí…“ pokračovala šťastná výherkyně. „Toho je skutečné pěkný počin a děkuji vaší firmě Ridera a také paní Šimonové. Těch 15 tisíc nám opravdu pokryje podstatnou část nákladů na uhlí“, pokračovala dojatá paní Jaroslava Staňková ze Čkyně.

Vědomostní soutěž pokračuje dále každý měsíc, kupte u našich partnerů nebo v našem eshopu ridepal.eu minimálně 30q uhlí a zapojte se také. Otázka pro následující měsíc již byla zveřejněna! Každý měsíc mohou znovu soutěžit všichni členové věrnostního programu a znásobit tak svou šanci na výhru. Formulář k odpovědi naleznete zde:

http://www.topmeuhlim.cz/soutez/#soutezni-formular


Výherce soutěže za měsíc – SRPEN

Srpnové kolo naší soutěže na Topmeuhlim.cz zná dalšího výherce. Ve čtvrtek 15.9.2016 si šťastný výherce převzal z rukou regionálního zástupce společnosti Ridera Bohemia a.s. pana Ing. Pavla Axmana – v uhelných skladech Aleše Mráze v Bransouzích – poukaz k odběru uhlí za 15 000 korun.
A kdo je ten šťastný?

David Jaša z Okřešic

vyherce_srpen

 

„Mám opravdu radost. Na vašem portále Topmeuhlim.cz se mi líbí, že jsou tu všechy informace na jednom místě.“ řekl nám pan Jaša. „Nakupuji stále u pana Mráze a jsem velmi spokojen,“ pokračoval šťastný výherce. „ Tohle je opravdu pěkný příspěvek na sezónu, který nám pokryje značnou část nákladů“, pokračoval spokojený výherce pan Jaša.

Vědomostní soutěž pokračuje dále každý měsíc, kupte u našich partnerů nebo v našem eshopu ridepal.eu minimálně 30q uhlí a zapojte se také. Otázka pro následující měsíc již byla zveřejněna! Každý měsíc mohou znovu soutěžit všichni členové věrnostního programu a znásobit tak svou šanci na výhru. Formulář k odpovědi naleznete zde:

http://www.topmeuhlim.cz/soutez/#soutezni-formular

 


Výherce soutěže za měsíc – ČERVENEC

Gratulujeme. Červencové kolo naší soutěže na Topmeuhlim.cz zná dalšího výherce. Ve čtvrtek 11.8.2016 si šťastný výherce převzal z rukou regionálního zástupce společnosti Ridera Bohemia a.s. pana Bc. Marka Blaževiče – v uhelných skladech rodiny Teplých v Hlinsku u nádraží – poukaz k odběru uhlí za 15 000 korun.
A kdo je ten šťastný?

Vít Maštalíř, Herálec

„Mám velkou radost, nikdy jsem nic nevyhrál.“ řekl nám pan Maštalíř. „Nakupuji stále u jednoho dodavatele a jsem spokojen,“ pokračoval šťastný výherce. „Máme poměrně velkou nemovitost a tak spotřebujeme ročně až 11 tun uhlí. Tohle je tedy velmi milý příspěvek, který nám pokryje část nákladů. Udělali jste mi opravdu radost. Prostě jsem nečekal, že bych mohl něco vyhrát. S manželi Teplými, kteří provozují rodinnou firmu s palivy u nádraží v Hlinsku jsme se již dohodli, kdy si výhru převezmu“, pokračoval spokojený výherce pan Maštalíř.

výherce červenec
Paní Teplá, šťastný výherce pan Vít Maštalíř a regionální zástupce společnosti Ridera Bohemia Bc. Marek Blaževič se sešli ve čtvrtek 11.8.2016 v rodinné firmě Teplých v Hlinsku u nádraží, kde byl výherci červencového kola naší soutěže na www.topmeuhlim.cz, předán poukaz k odběru paliva za 15 tisíc korun.

Vědomostní soutěž pokračuje dále každý měsíc, kupte u našich partnerů nebo v našem eshopu ridepal.eu minimálně 30q uhlí a zapojte se také. Otázka pro srpen již byla zveřejněna! Každý měsíc mohou znovu soutěžit všichni členové věrnostního programu a znásobit tak svou šanci na výhru. Formulář k odpovědi naleznete zde:

http://www.topmeuhlim.cz/soutez/#soutezni-formular

 

 

 

 


Výherce soutěže za měsíc – ČERVEN

"<yoastmark

Gratulujeme. Červnové kolo naší soutěže na Topmeuhlim.cz zná dalšího výherce. Tentokrát jsme se za výhercem vypravili na severovýchod naší republiky. Ve čtvrtek 7.7.2016 si šťastná (opět) výherkyně převzala v Petrovicích u Karviné, Prstné – z rukou zástupců společnosti Ridera Bohemia a.s. – poukaz k odběru uhlí za 15 000 korun. A kdo je ta šťastná? Je to:

Anna Kempná,
Petrovice u Karviné – Prstná

„Máme obrovskou radost, nikdy jsme nic nevyhráli.“ řekla nám spokojená výherkyně hned ve dveřích a bylo vidět, že to nejsou jen zdvořilostní fráze. „Na eshopu Ridepal.cz nakupujeme už třetím rokem a jsme moc spokojeni. Kvalitní uhlí a úžasná doprava. Uhlí máme vždy rychle složeno v kotelně a doma je čisto. Tohle prostě za to stojí. No a teď ještě tohle. Nejdříve jsme tomu nechtěli věřit a zdálo se nám, že je to žert. Teď už tomu věříme!“ dodala výherkyně radostně. „Pochopitelně, poukaz jsme okamžitě využili a uhlí na zimu je už doma. Zrovna dnes dorazilo.“ dodala ještě a ukazovala na čerstvou dodávku ledvického uhlí složenou na dvoře.Výherce soutěže za měsíc – KVĚTEN

Květnové kolo soutěže naší na www.topmeuhlim.cz už zná svého výherce. Ve středu 15.6.2016 byl na Ostravici předán poukaz k odběru uhlí za 15 000 korun. Poukaz předala oblastní manažerka společnosti Ridera Bohemia a.s., paní Bc. Marcela Kuglerová. Gratulujeme. A kdo je ta šťastná?

Vladimíra Kurečková, Ostravice

uhlí zdarma
Paní Vladimíra Kurečková si převzala na Ostravici poukaz k odběru uhlí za 15 000 korun z rukou oblastní manažerky společnosti Ridera paní Marcely Kuglerové (vpravo). Gratulujeme.

Výherce soutěže za měsíc – DUBEN

Cesta za dubnovým výhercem soutěže byla dlouhá. Správně odpověděl a výhercem se stal pan

Miroslav Kasl, Strašice

S tím jsme se ve středu 18.5.2016 sešli a ve Strašicích, kde ve firmě pana Bohumila Bílka – Paliva Strašice, kde náš výherce nakoupil uhlí, jsme mu předali výherní poukázku k odběru uhlí v hodnotě 15 000 korun. Poukaz panu Kaslovi (uprostřed) předal Ing. Martin Lorenz zástupce firmy Ridera (vpravo) za účasti majitele skladu paliv pana Bílka (vlevo). Pana Kasla výhra velmi příjemně překvapila a zajistila mu topení na celou sezonu.

treti_vyherce_souteze_kveten


Výherce soutěže za měsíc – BŘEZEN

Ve čtvrtek 7.4.2016 byla tedy druhému vítězi soutěže programu TOPME UHLÍM slavnostně předána další poukázka k odběru uhlí v hodnotě 15.000 Kč.

Vítězem za měsíc březen se stal pan

 Jan Jičínský z Háje ve Slezsku,

který zakoupil černé uhlí na uhelných skladech Ridera v Ostravě.

Druhý výherce soutěže na topmeuhlim.cz

Poukaz k odběru uhlí zdarma převzal šťastný výherce pan Jičínský z rukou Bc. Marcely Kuglerové, oblastní manažerky společnosti Ridera Bohemia a.s. Při této příležitosti pan Jičínský prozradil, že se, stejně jako každé léto, i letos hodlá předzásobit černým uhlím na celou zimu, takže mu poukaz k odběru uhlí zdarma rozhodně přijde vhod a uleví tak rodinnému rozpočtu.


Vědomostní soutěž pokračuje dále každý měsíc, kupte u našich partnerů nebo v našem eshopu ridepal.cz minimálně 30q uhlí a zapojte se také. Otázka pro duben již byla zveřejněna! Každý měsíc mohou znovu soutěžit všichni členové věrnostního programu a znásobit tak svou šanci na výhru. Formulář k odpovědi naleznete zde:

http://www.topmeuhlim.cz/soutez/#soutezni-formular


Prvního výherce

nanajdete zde

Sdílejte:Share on FacebookShare on Google+Email this to someonePrint this page