Uhlí za 180 tisíc zdarma

Posted on Posted in Balená paliva Ridepal, Balené uhlí, Benekov, Dakon, Kotle na tuhá paliva, Prodej uhlí, Pytlované uhlí, Ridera, Viadrus

topme_uhlim_zdarma

Uhlí zdarma na celý rok

Pokud chcete topit uhlím ekologicky a ještě levně, doporučujeme vám portál www.topmeuhlim.cz kde můžete každý měsíc vyhrát uhlí za 15 tisíc korun.

Pravidla soutěže jsou velmi jednoduchá. Zaregistrujete se do věrnostního programu na stránkách www.topmeuhlim.cz – pak vám postačí nakoupit jednorázově minimálně jednu tunu uhlí u některého z partnerských uhelných skladů (seznam zde) nebo na e-shopu www.ridepal.eu a uschovat si originální doklad.

Uhlí za 180 tisíc zdarma

Dále pak odpovíte na webu www.topmeuhlim.cz soutěžní otázku pro daný měsíc, která bude každý měsíc zveřejněna na internetových stránkách www.topmeuhlim.cz. Na tuto otázku musíte odpovědět pouze prostřednictvím stránek www.topmeuhlim.cz a dále zadáte své kontaktní údaje, aby bylo jasné komu výhru předat.

Odpovídat můžete každý měsíc a vaše šance na výhru se tak násobí.

Na otázku měsíce se odpovídá každý měsíc. Pouze pro měsíc leden a únor 2016 je soutěžní otázka společná. Výherce za tyto dva měsíce bude pouze jeden. Výběr výherců probíhá na začátku následujícího kalendářního měsíce v průběhu celého roku.

Vyhrává každý 99. účastník, který odpoví správně na otázku měsíce prostřednictvím webu www.topmeuhlim.cz. Odpověď musí být z hlediska těchto pravidel bezvadná (to znamená, že budou splněny všechny podmínky uvedené výše – nákup, registrace, správná odpověď).

Výherci budou o výhře informováni formou e-mailu ihned po vyhodnocení soutěžního měsíce, takže bacha na to, prohlížejte jednou za čas pro jistotu i přihrádku se spamem.

Topme uhlím zdarma
Odpovězte na jednoduchou otázku a topte uhlím zdarma po celý rok.

Takže pojďme soutěžit hned, teď…

Podrobná a úplná pravidla soutěže

Sdílejte:Share on FacebookShare on Google+Email this to someonePrint this page

One thought on “Uhlí za 180 tisíc zdarma

Comments are closed.