Pekelné otázky, andělská výhra

Pekelné otázky, andělská výhra…

Posted on Posted in Balená paliva Ridepal, Balené uhlí, Pytlované uhlí

Pekelné otázky, andělská výhra… soutěž s Mikulášským uhlím

certovske uhli
Pekelné otázky, andělská výhra, to je letošní soutěž s Mikulášským uhlím…

Soutěž už má svého výherce

Odpovědí přišlo poměrně hodně a tak jsme dlouho vše pečlivě kontrolovali. Tipy byly nejrůznější, ale počasí je nevyzpytatelné a vždy překvapí.

Svůj tip a výsledek si můžete porovnat na obrázku úplně dole. Hledali jsme dlouho a nakonec se přeci jen výherce našel. Svůj tip nám zaslal už 2.12.2014 v 15:13 a byla to jediná správná odpověď.

Dnes dopoledne (11.12.2014) k nám tedy dorazil z Frýdlantu nad Ostravicí sympatický Bogdan Lach a v sídle společnosti Ridera, které najdete na ulici 28. října 216 v Ostravě, si převzal zaslouženou výhru Nikon CoolPix.

Podle slov spokojeného výherce, udělá Nikon radost někomu doma pod stromečkem.

Gratulujeme, přejeme dobré světlo a hodně úspěchů v celém roce 2015. 🙂

Ridepal soutěž - Pekelné otázky, andělská výhra
Pekelné otázky, andělská výhra – soutěž Ridepalu už má svého výherce.

 

 

 

Stačí, když odpovíte na pár zapeklitých otázek

a andělský  Nikon COOLPIX S02  je Váš! 

První, kdo odpoví správně na všechny otázky a jeho tip bude nejblíže skutečnosti, vyhrává okouzlující  NIkon COOLPIX S02.

Hrajeme si od 28. 11. 2014 do půlnoci 6. 12. 2014. Z jedné e-mailové adresy lze zaslat pouze jednu platnou odpověď. V případě, že bude jedna adresa použita několikrát, počítá se jen první odpověď.

Vítěze zveřejníme na Facebooku a uvědomíme prostřednictvím emailu nejpozději do 10. prosince 2014. Výhru si bude moci výherce vyzvednout v sídle společnosti, případně ji po dohodě zašleme.

Úplné znění pravidel soutěže naleznete dole na stránce.

SOUTĚŽ již byla ukončena

———————————————————————

Pravidla soutěže Pekelné otázky, andělská výhra

 • 1. Organizátor
  Ridera Bohemia a.s., 28. října 216/2092, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory, IČO: 26847833, zapsaná v OR vedeném u Krajského soudu v Ostravě, oddíl B, vložka 2848, (dále jen „organizátor“) pořádá v období od 28. 11. 2014 do 6. 12. 2014 (dále jen „soutěžní období“) soutěž „Pekelné otázky, andělská výhra“.
 • 2. Pravidla soutěže
  Tato úplná pravidla soutěže jsou zveřejněna po celou dobu trvání soutěže na webové stránce
  http://ridepal.eu/
 • 3. Komu je soutěž určena?
  Tato soutěž je určena všem občanům EU starším 18 let, s výjimkou zaměstnanců organizátora a jejich rodinných příslušníků. Za rodinné příslušníky se pro účely této soutěže považují osoby ve smyslu §22 NOZ.
 • 4. Jak se soutěže platně zúčastnit?
  Aby byl soutěžící zahrnut do této soutěže, musí vyplnit příslušné kontaktní údaje na webových stránkách http://ridepal.eu/. Správně zodpovědět všechny tři soutěžní otázky a uvést svůj tip na otázky tipovací.
  Z jedné e-mailové adresy lze zaslat pouze jednu platnou odpověď. V případě, že bude jedna adresa použita několikrát, počítá se pouze první odpověď.
 • 5. Ceny
  Do této soutěže byla vložena následující cena:
  Digitální fotoaparát Nikon Coolpix S02. Organizátor si vyhrazuje právo nahradit deklarovanou cenu cenou obdobného typu a odpovídající hodnoty a změnit podmínky předávání cen.
 • 6. Výherce
  Do 10. 12. 2014 bude vybrán výherce ze všech účastníků, kteří správně odpověděli na soutěžní otázky, a jeho tip se bude shodovat či bude nejblíže odpovědi na otázky tipovací.
  Jméno výherce bude uvedeno na http://ridepal.eu/ a na facebooku.
 • 7. Pravidla pro předávání ceny
  Organizátor vyzve výherce k převzetí ceny. Při převzetí výhry je výherce povinen prokázat se platným občanským průkazem, či jiným dokladem.
 • 8. Souhlas se zpracováním osobních údajů
  Podmínkou pro účast v soutěži je souhlas se zpracováním uvedených osobních údajů dle 101/2000 Sb., pro kontakt s výhercem a pro další obchodní a marketingové účely organizátora soutěže, a to na dobu 5 let.

Pec pod Sněžkou

Sdílejte:Share on FacebookShare on Google+Email this to someonePrint this page