Ridera Bohemia

Největší importér uhlí a koksu

Společnost Ridera Bohemia a.s. je v oblasti pevných paliv největším českým importérem a patří mezi největší prodejce v České republice. Prostřednictvím sítě našich uhelných skladů zabezpečujeme dodávky pevných paliv pro energetické a průmyslové pozice i pro komunální sféru.

Zákazníkům umíme nabídnout a následně zabezpečit komplexní dodávku na klíč, tedy včetně profinancování dodávek, logistických služeb, jakostní kontroly a monitoringu kvality dodávaného zboží. Samozřejmostí je široký zákaznický servis.

Nabízíme svým zákazníkům na všech skladech také prodej baleného paliva v jutových pytlích po 25 kg ve všech sortimentech, které prodáváme volně ložené a také dřevní třísky na zátop v 10 kg balení, které jsou vhodné i na topení v krbu.

Zabalíme i Vás

Na našich skladech však balíme i ostatní sortiment jako je třeba koks nebo brikety. Je tedy zcela na vás, o jaký druh paliva projevíte zájem vy nebo Vaši zákazníci. Jsme vybaveni moderní třídící a balicí linkou a po dohodě jsme schopni zabalit téměř vše.

Kdo jsme?

Ridera prodává pevná paliva více jak 20 let, dnes pro zákazníky v České republice, Slovensku, Rakousku a Polsku. Ridera je dlouhodobým přímým smluvním partnerem všech rozhodujících producentů (těžařských společností) hnědého a černého uhlíve střední Evropě. Ridera vyrábí a prodává také kamenivo z vlastní produkce, zpracovává stavební odpady na recykláty. Disponuje vlastní sítí prodejních skladů a terminálu, dlouhodobě zásobuje – prodává palivo na více než 200 prodejních místech.

Provozujeme vlastní kamionovou dopravu.

Ridera doprava
 VÍCE INFORMACÍ ZÍSKÁTE NA STRÁNKÁCH WWW.RIDERA.EU


Sdílejte:Share on FacebookShare on Google+Email this to someonePrint this page