balené pytlované uhlí v OBI

Pytlované uhlí

Posted on Posted in Balená paliva Ridepal, Balené černé uhlí, Balené hnědé uhlí, Balené uhlí, Prodej uhlí, Pytlované uhlí

Pytlované uhlí

Pytlované balené uhlí a balená paliva vůbec se stávají fenoménem doby. Kdo má ruce, provázek a pytlík začíná balit. Alespoň u nás. Pytlované uhlí nejasného původu a kvality najdete téměř všude.

Bydlím v lokalitě, kde celá obec má topení na tuhá paliva. Hodně obyvatel má kotle na kombinovaná paliva. Stejně jako já. Vlastní zkušenost mne dovedla k tomu, že v celém okolí Praha západ a dál směrem na jih, se prodávají jen volně ložené typy uhlí. A to i do automatických kotlů. Tato zkušenosti byla po jednom roce topení velmi špatná. Sem tam se zasekl kotel z důvodů příměsi v uhlí a vyhasl. Vrátili jsme se do studeného domova.

Pelety se také moc neosvědčily pro svojí menší výhřevnost a jejich kvalita je u běžných prodejců dost kolísavá. Mají velkou příměs kůry i když vám prodejce tvrdí, že jde o ty nejčistší. Tak jsem došel k závěru, že kultura prodeje je u nás na velmi nízké úrovni a ceny neodpovídají nabízeným službám. Pytlované uhlí tu prostě chybí. Tedy kvalitní pytlované uhlí, které by bylo kvalitně a poctivě vytříděno. A v maximální možné míře bylo zbaveno nadbytečného prachu.

Váš Ridepal jsem už počátkem roku vyzkoušel. Jsem rád, že někdo pochopil, že je třeba dodávat kvalitně vytříděné uhlí. A ne tu špínu, co někde na place naloží. Pro příští sezonu s uhlím Ridepal opět počítám.

Z brdských lesů zdraví J.P.


Děkujeme za Váš názor a jsme rádi, že naše snaha o dodání kvalitního pytlovaného uhlí se setkala s příznivou reakcí. Někteří z nás topení pytlovaným uhlím v automatických kotlech sami využívají. Víme tedy, co je pro nás – a tedy i pro vás – naše zákazníky důležité.

Naší snahou je dodat především kvalitu. A ta u pytlovaného uhlí spočívá především ve výběru kvalitního druhu uhlí. Zde pochopitelně dáváme u hnědého uhlí tříděného pro automatické kotle Ridepal automatik přednost ledvickému uhlí ze Severočeských dolů (ořech 2). Dále je to pak o poctivém třídění, které probíhá před samotným balením.  Stejně tak zodpovědně vybíráme pro pytlované uhlí také vhodné typy z černého uhlí (ekohrášek). Tady pozitivně hodnotíme nízký obsah síry, relativně malou spékavost a vyšší výhřevnost.

Mgr. Martin Sohr, Ridepal

pytlované uhlí Ridera prodej uhli uhelne sklady ceny
Pouze to nejkvalitnější z našeho skladu je vybíráno pro pytlované uhlí.
Prodej uhlí po celé ČR:

A

,

B

  ,

C

,

D

 ,

F

 ,

G

,

H

 ,

I

,

J

,

K

,

L

,

M

,

N

,

O

,

P

,

R

,

S

 ,

T

,

U

,

V

 ,

Z

.

Sdílejte:Share on FacebookShare on Google+Email this to someonePrint this page