výherce topmeuhlim.cz

První výherce

Posted on Posted in Balená paliva Ridepal, Balené uhlí, Kotle na tuhá paliva, Prodej uhlí, Pytlované uhlí, Ridera

Soutež na portálu www.topmeuhlim.cz má prvního výherce

Tedy lépe řečeno, výherkyni.  Štěstí v soutěži se tentokrát usmálo na jednu z žen, které také uhlí pro domácnost často nakupují. Uhlí bylo nakoupeno, soutěžní otázka prvního kola: Výměnu kolika nevyhovujících kotlů na tuhá paliva plánuje stát podpořit v rámci kotlíkových dotací? Byla správně odpovězena (100 000 kotlů), což nebylo nic až tak těžkého, neboť odpověď jste mohli najít přímo na webu topmeuhlim.cz v sekci o dotacích ZDE. A právě tato odpově dorazila jako 99. správná odpověď v pořadí.

výherkyně
Ing Martin Lorenz, oblastní manažer společnosti Ridera Bohemia a.s., která je dodavatelem tuhých paliv, předává výhru šťastné vítězce, které gratuluje také Ing. Petr Přibyl, majitel společnosti ZENA-paliva spol. s r.o. kde bylo palivo zakoupeno.

Prvním vítězem soutěže na topmeuhlim.cz je žena. Gratulujeme.

Ve čtvrtek 10.3.2016 převzala první výherkyně soutěže, spojené s věrnostním programem TOPME UHLÍM, poukaz k odběru uhlí v hodnotě 15.000 Kč zdarma.

Na otázku, výměnu kolika kotlů na tuhá plánuje stát podpořit v rámci programu kotlíkových dotací, odpověděla správně jako 99. v pořadí

paní Miroslava Balounová z Nového Bydžova,

která zakoupila uhlí u partnera programu, kterým je společnost ZENA-paliva spol. s r.o.

Soutěž TOPME UHLÍM má prvního výherce!

Na fotografii vidíte šťastnou vítězku, které gratulují Ing. Petr Přibyl (vpravo), majitel společnosti ZENA-paliva spol. s r.o. a Ing Martin Lorenz (vlevo), oblastní manažer společnosti Ridera Bohemia a.s., která je dodavatelem tuhých paliv .poukaz první výherce

Vědomostní soutěž pokračuje dále každý měsíc, otázka pro březen již byla zveřejněna! Opět to není nic složitého a odpověď na soutěžní otázku najdete i zde nebo přímo na webu TOPME UHLÍM. Tak neváhejte a zapojte se zde:

http://www.topmeuhlim.cz/soutez/#soutezni-formular

 

Sdílejte:Share on FacebookShare on Google+Email this to someonePrint this page