Proč váš Ridepal?

Posted on Posted in Balená paliva Ridepal, Balené černé uhlí, Balené hnědé uhlí, Balené uhlí, Benekov, Dakon, Kotle na tuhá paliva, Prodej uhlí, Pytlované uhlí, Viadrus

Balí i náš Franta

Uhlí balí a prodává i náš soused Franta doma v garáži. Jsme s ním prakticky spokojeni, jen někdy to nestíhá nabalit a občas se mu taky stane, že pro náš automatický kotel přibalí i nějaké větší kousky a pak je problém. Jinak celkem spokojenost. Proč mám uvažovat o vašem baleném palivu Ridepal?

Rostiskav Raška, Frýdek – Místek

Proč balená paliva Ridepal?

Váš Franta patrně nemá potřebné skladovací prostory, ve kterých by mohl uhlí před zabalením dostatečně připravit, tedy vysušit, pečlivě vytřídit a zbavit prachu. Proto vám zabalí, co bude mít zrovna po ruce. Použije patrně vždy ten nejlevnější produkt na trhu a tak dostanete pokaždé vlastně něco jiného. Co minule bylo v pořádku, může být podruhé k nepotřebě. Pracně nastavený kotel pro vaše palivo mužete začít seřizovat znova.

Dotace na uhlí

U vašeho Franty také nemáte žádnou záruku toho, co vám vlastně zabalil.

Zato na balená paliva Ridepal se vztahuje dotace, kterou poskytují Severočeské doly a dostanete tak až 6 000 korun zpět. Více se o této akci dovíte zde.

S Ridepalem získáte jistotu a zázemí silné značky, která Vám zaručuje nejen kvalitu, ale i adekvátní deklarované množství. Vybíráme jen z toho nejlepšího a vzhledem k tomu, že máme potřebné prostory a dodržujeme technologické postupy, je stálá kvalita zaručena. Jen s pytlovaným uhlím uhlím Ridepal máte jistotu a záruku, že uhlí z dolu Bílina, úpravny Ledvice bude vždy jen to správné uhlí ořech 2.

Prodloužená záruka

Pokud se rozhodnete topit kvalitním uhlím, což je balené palivo Ridepal, získáte také prodlouženou záruku na svůj kotel (Benekov) a mnohé další výhody. Navíc, není třeba si pořizovat doma skladové zásoby, ale lze objednávat podle toho, jaká bude zima.

Ekonomický provoz

Topit kvalitním palivem v moderním automatickém kotli přináší úsporu paliva až 30% a to jistě není není zanedbatelná výhoda baleného paliva Ridepal.

Mgr. Martin Sohr, Ridepal

Balená paliva Ridepal
Balená paliva Ridepal
Sdílejte:Share on FacebookShare on Google+Email this to someonePrint this page