letní slevy uhlí

Letní slevy uhlí nebo dovolená?

Posted on Posted in Balená paliva Ridepal, Balené uhlí, Prodej uhlí, Pytlované uhlí

Letní slevy uhlí nebo dovolená?

Ti, co nakupují uhlí pravidelně dobře ví, že právě v těchto letních dnech je ideální doba na výhodný nákup uhlí.  Na mnoha skladech právě probíhají letní slevy uhlí a ceny tak padají dolů. Uhlí je nyní na skladech v ideálním stavu, optimálně suché a připraveno k uskladnění na novou topnou sezonu. Ať už kupujete bílinské uhlí nebo jiné.

letní slevy uhlí
Letní slevy uhlí – léto je nejen čas dovolených, ale také ideální dobou pro pořízení paliva na sezonu.

Někteří také nainstalovali nový kotel a kupují si letos uhlí poprvé. Právě pro ty je důležitou informací to, že právě teď je nejvýhodnější doba pro nákup uhlí. Aktuálně totiž probíhají letní slevy uhlí. Pokud máte namontovaný nový kotel nezapomeňte také na možnost dotace přímo od Severočeských dolů. Pokud nakoupíte u autorizovaných prodejců nebo balené palivo na eshopu ridepal.eu. Podrobnosti najdete zde.

Léto s sebou přináší také čas dovolených

Pro někoho tedy může nastat otázka, zda vyrazit na dovolenou nebo si pořídit zásoby uhlí na celou nadcházející topnou sezónu. Tuto otázku pak neřeší ti, kteří na topení mysleli už během celého roku a mají potřebné prostředky připraveny. Takoví ale nejsme všichni.

Pokud nakupujeme volně ložené uhlí z nejbližšího skladu, je patrně nejlepším způsobem objednání celého auta. A tedy kompletní zásoby na zimu. Pak se může stát, že na dovolenou už letos nezůstanou volné prostředky.

Letní slevy uhlí

jsou již každoroční tradicí a patří k folklóru prodeje uhlí na uhelných skladech. Existuje však jiné řešení, jak řešit zásobování palivem po celou topnou sezónu.

Tímto řešením je objednat si palivo balené a využít tak tuto moderní a komfortní službu. U pytlovaného uhlí pak není problém ani dodávka jedné palety. Uhlí si tak nakoupíte podle aktuální potřeby a podle klimatických podmínek. A nakonec, také podle své peněženky. Jednu paletu lze objednat třeba každý měsíc.

Pytlované uhlí také řeší problém skladovacích prostor, které pak nepotřebujete až tak veliké. Místnosti, které dříve sloužily jako pouhé skladovací prostory tak můžete proměnit v plochy, které vám budou sloužit daleko rozumnějším způsobem.

S pytlovaným uhlím pak máte letní slevy uhlí po celý rok. V našem eshopu poskytujeme navíc stálým zákazníkům ještě další slevy. Proto už nebude stát před otázkou, zda letní slevy uhlí nebo dovolenou.

 

Sdílejte:Share on FacebookShare on Google+Email this to someonePrint this page