infotherma_2016

Infotherma 2016

Posted on Posted in Balená paliva Ridepal, Balené uhlí, Benekov, Dakon, Kotle na tuhá paliva, Pytlované uhlí, Viadrus

infotherma_2016Na Černé louce

Již tradičně se v prostorách Výstaviště Černá louka v Ostravě konala ve dnech 18. – 21. ledna výstava Infotherma 2016.

Letošní výstavu navštívilo 29 100 návštěvníku, kteří měli možnost shlédnout 363 domácích, ale i zahraničních vystavovatelů. Ridepal nemohl chybět.

Již po třiadvacáté

Zaměření výstavy se již 23 let nemění. Hlavním cílem výstavy Infotherma 2016 bylo návštěvníkům představit technické novinky v oblasti vytápění. Současně byl – jako každoročně – připraven poměrně rozsáhlý odborný doprovodný program. V kongresovém centru proběhly celostátní odborné konference například k dotacím, úsporám energií, nové legislativě či energetické soběstačnosti rodinných domů případně dalších malých a středních objektů. Mimo to se současně v přednáškovém sále a vstupním pavilonu uskutečnila řada diskuzí, besed a přednášek, které letošní výstavu Infotherma 2016 doprovázely.

Co bylo tahákem výstavy Infotherma 2016?

Infotherma 2016
Infotherma 2016 – expozice Viadrusu poutala velkou pozornost a to především díky novince, jakou je zplyňovací kotel Hercules U32 na černé uhlí a dřevo s ručním přikládáním…

Největší zájem bezpochyby vzbudil VIADRUS, který uvedl na trh kotel s ručním přikládáním a současně splňujícím podmínky pro udělení kotlíkové dotace Viadrus Hercules U32. Jako tradičně, novinky vystavila i ryze rodinná firma BENEKOVTHERM, která se specializuje na automatické kotle na uhlí a pelety. Na výstavě představila svůj kotel Benekov C27, který jako první v ČR splnil podmínky 5. emisní třídy a současně také evropské normy známe jako Ekodesign a je tak ideálním kotlem pro Kotlíkové dotace 2016. Kotle Benekov uspokojí i náročné uživatele, když například kotel Benekov C27 v provedení EXCLUSIVE umožňuje ovládání a současně také servisní diagnostiku provádět přímo přes internet. V nabídce pak nechybí ani aplikace pro chytré mobilní telefony. Na Infothermě 2016 se také úspěšně prezentoval DAKON, který je již 60 let specialistou na kotle na tuhá paliva a v Českých zemích má dlouholetou tradici a své pevné místo na trhu s kotly na pevná paliva.

Dotace Severočeských dolů

Stánek severočeských dolů na výstavě Infotherma 2016
Stánek severočeských dolů v očekávání zahájení výstavy.

Nechyběl ani stánek producenta hnědého uhlí, Severočeských dolů, které pokrývají významnou část spotřeby hnědého uhlí v České republice a v letošním roce nabídly také své dotace na hnědé uhlí z jejich produkce. Na některých stánkcích (např. Severočeských dolů, Viadrusu či Benekovu) byla možnost seznámit se i našim baleným uhlí Ridepal a měli jsme zde také osobní zastoupení.

www.topmeuhlim.cz ekologicky a levně

Velkou pozornost návštěvníků výstavy Infotherma 2016 přitahovala také možnost vyhrát uhlí až za 180 tisíc korun. Toto zde nabízel nový internetový portál www.topmeuhlim.cz – ekologicky a levně, kde je možnost  každý měsíc vyhrát uhlí v hodnotě 15 tisíc.

www.topmeuhlim.cz
www.topmeuhlim.cz

Ridepal v akci

Mezi další zajímavé expozice patřily například venkovní expozice ostravské montážní firmy kotlekamna.cz, která svůj stan již tradičně vytápěla baleným uhlím Ridepal, nechybělo ani velmi šikovné opavské Centrum nářadí nebo spolehlivý GAS komplet z Orlové (distributor kvalitních polských kotlů Lazar) nebo firma 4T z Kostelce nad Labem (distributor kotlů Galmet) a rovněž bohumínský Kovolux (distributor kotlů KRS).

Děkujeme všem návštěvníkům, kteří nám na této výstavě předali podnětné názory pro vylepšení naší služby. Budeme se na vás těšit na další Infothermu 2017.

Váš Ridepal

Sdílejte:Share on FacebookShare on Google+Email this to someonePrint this page