Ridepal

Balené ledvické uhlí

Posted on Posted in Balená paliva Ridepal, Balené hnědé uhlí, Balené uhlí, Benekov, Dakon, Kotle na tuhá paliva, Prodej uhlí, Pytlované uhlí, Viadrus

Slyšela jsem, že nejvhodnější pro automatické kotle je hnědé balené ledvické uhlí ze SD Bílina. Co si o tom myslíte vy?  Co používáte pro váš Ridepal automatik?

Jana W., Ostrava – Radvanice

Ano, tuhle dobrou zkušenost můžeme jen potvrdit. S klidným svědomím vám můžeme balené ledvické uhlí pocházející z SD (Severočeské doly) doporučit. V našem baleném hnědém uhlí, které je určeno pro automatické kotle s podavači (Ridepal automatik) právě toto uhlí z Bíliny najdete. My ho ještě jednou pečlivě třídíme. Zbavujeme ho nadsítného (větších kusů, které by se mohly v podavači zaseknout) a také podsítného (menší kusy až prach). Teprve až pak ho balíme.

Před balením necháme také ledvické uhlí patřičně proschnout. To aby mělo tu ideální vlhkost, než se vydá na cestu k vám.

Co bylo dobré, stává se tak ještě lepším.

Balené ledvické uhlí (Ridepal automatik) doporučují nejen výrobci, ale také sami uživatelé automatických kotlů. Svým poměrem cena/výkon si získává převahu i nad černým uhlím. Po pečlivém opětovném přetřídění v našich skladech, je v nejvyšší možné míře garantována i optimální zrnitost. Snadno se zapaluje, poměrně dlouho také hoří a má velmi slušnou výhřevnost. Vyniká  nízkou tvorbou odpadního popela. Nezanáší tak nadměrně spalinami kotel a rovněž kouř z komína je v porovnání s černým uhlím téměř čistý a průzračný.

Ridepal automatik u nás najdete v 25 kg pytlích s mikroventilací. Ta během transportu i v případě následného skladování zajišťuje nejen bezpečí, ale také optimální klima pro vaše uhlí.

Čtyřiceti pytlů vám naskládáme na nevratnou (euro) paletu a tu dopravíme až k vašim dveřím. Dopravu zajišťuje v tomto případě auto s terénním manipulátorem – ještěrkou. Máme také balení 32 pytlů, které rozváží auto s hydraulickým čelem. Balíme do plastových pytlů s mikroventilací.

Věřím, je jednodušší a pohodlnější už to být nemůže.

Mgr. Martin Sohr, Ridepal

Ridepal - balené ledvické uhlí
Ridepal automatik – balené ledvické uhlí. Dobré se stává ještě lepším.
Sdílejte:Share on FacebookShare on Google+Email this to someonePrint this page