Balená paliva

Posted on Posted in Balená paliva Ridepal, Balené uhlí, Prodej uhlí, Pytlované uhlí

Balená paliva Ridepal

Proč používat balená paliva? Důvodů je jistě mnoho. Třeba to, že balená paliva (uhlí) umožňují dosáhnout úspory paliva až 30%. Zanedbatelné není ani hledisko ekologie, kdy balená paliva daleko méně zatěžují životní prostředí. Důvodů je ale mnohem více, zde jsou některé z nich:

  • balená paliva to je jistota zakoupeného množství
  • nejvyšší možná jakost, co je na sáčku najdete také uvnitř
  • uhlí lze koupit  i v malém množství (třeba jen jeden pytel = 25 kg)
  • kvalitní produkt, víte, co kupujete
  • doručení až ke kotli, snadná manipulace s pytlem i paletou
  • výhoda čisté práce i skladování
  • tříděné palivo pro automatické kotle
  • udržuje svou kvalitu během transportu i skladování
  • komfortní doručení až domů po celé ČR

 


 Proč balená paliva?

Vytápění uhlím je opravdu z mnoha pohledů tou nejlepší volbou. Jde o klasickou přírodní surovinou z domácí produkce (hnědé uhlí) u které nejsme závislí jen na dovozu. Nehrají zde roli  ani momentálních ekonomický výkyvy světového nebo domácího hospodářství.

Zapomenuto není ani hledisko ekologie. Balená paliva jsou vybírána z tech nejkvalitnějších druhů a jsou určena především pro spalování v moderních automatických kotlích. Tyto kotle jsou vybaveny technologiemi, které umožní nejen ekologické spalování paliv, ale spalování je také velmi efektivní. Topení není tou špinavou lopotou jako dříve. Lopatu nahradily automatizované systémy dopravy paliva. Ideální proces spalování dnes hlídá uživatel přes internet a systém řídí elektronika.

Cena uhlí je relativně velmi stálá. Uhlí dnes zažívá svou renezanci.

Nové moderní technologie si řekly o nové způsoby dopravy. Člověk pak řekl o snadnější manipulaci s palivem. Z výbavy domácností zmizela uhlířská putna. Současný systém manipulace a skladování volně loženého paliva také ideálně nesplňuje nároky a představy dnešní moderní doby. Volně ložené uhlí je vystaveno negativním vlivům počasí, což může negativně ovlivnit jeho kvalitu.  Tu může negativně ovlivnit také vynaložená (nebo nedostatečná) péče během celého logistického procesu. Stejně tak, jako během následného skladování.

V neposlední řadě, také nákup malého nebo menšího množství je v uhelných skladech záležitostí poměrně neekonomickou. Vždy tak kupujeme více a zbytečně do zásoby.

Pro váš klid a pohodu tu jsou balená paliva Ridepal.


balená paliva

Ridepal najdete zde

Sdílejte:Share on FacebookShare on Google+Email this to someonePrint this page